Objednávky v celkové hodnotě nad 2 000 Kč s DPH mají dopravu zdarma.

DIFUZÉRY A VŮNĚ DO BYTU

Podle čeho vybírat osvěžovače vzduchu?
Osvěžovače vzduchu mají prostor provonět a povzbudit smysly, a to příjemným způsobem. Stejně jako u hudby nebudete mít náladu pokaždé na stejnou písničku, i vůně a typ osvěžovače vzduchu ve vás mohou v různé době vyvolat jiné pocity. Při výběru osvěžovače vzduchu se neomezujte na jeden typ nebo jen osvědčené značky. Zkoušejte a hledejte a mějte doma po ruce více forem vůní do bytu, kterými si domácí relaxaci zpříjemníte.
Typů osvěžovačů vzduchu je opravdu hodně. Vonné svíčky a vonné vosky jsou obvykle využívané pro jemnější a dlouhodobější provonění. Osvěžovače vzduchu ve spreji jsou naopak pro rychlé a intenzivnější osvěžení prostoru. Velmi oblíbené difuzéry jsou zároveň i krásnou dekorací. Různé typy závěsných navoněných osvěžovačů nebo vonných sáčků zase dosahují velmi rozdílné intenzity. Nesmíme zapomenout ani na polštářky a sáčky plné sušených bylinek, které jsou také příjemnými osvěžovači vzduchu, určenými pro lepší usínání a spánek.
Jak tedy vybrat z velkého množství ideální osvěžovač vzduchu?
Než začnete vybírat vůni, která vám sedne, promyslete si, jaký typ osvěžovače vzduchu potřebujete. Do jak velkého prostoru bude osvěžovač určený, zda bude pro jednorázové nebo dlouhodobé využití? Chcete ho využívat jako dekoraci, nebo bude spíš v utajení?
Do velkých prostor se hodí například elektrické osvěžovače vzduchu, větší difuzéry, vonné hořící tyčinky.
V menších prostorách využijete lépe vonné svíčky, sáčky a další závěsné voňavky, aromalampy, malé difuzéry.
Všude využijete osvěžovače vzduchu, u kterých můžete intenzitu vůně korigovat. Což jsou například osvěžovače vzduchu ve spreji.
Jakou vůni pro domov zvolit?
Do provoněného domova se každý vracíme rád. I naši hosté se u nás budou cítit lépe, když je ve dveřích přivítá nevtíravá jemná vůně čistoty a k tomu ještě něčeho příjemného, což mohou být květinové tóny, nebo svěží citrus, nebo naopak něco energičtějšího, třeba eucalypt. I vůní je na výběr mnoho. Osvěžovače, ze kterých vás rozbolí hlava, vyhoďte. Hledejte takové vůně, které vás uklidňují, nebo naopak máte chuť tvořit a pracovat. Hlavní je, aby ve vás vůně domova vykouzlila při každém příchodu z venčí příjemné pocity. A stejně tak i v dalších členech rodiny.
 

Stránka 1 z 3 - 64 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 64 položek celkem